Landbrukstjenesten Midtre Hålogaland

Her finner du info om våre avløsere

Vi vil komplementere denne med bilde og dokumentasjon på deres arbeidserfaring

Navn Region Info Ansien. Alder
Arne Martin Dahle Sør-Troms Helgeavløser 2 019 69
Astri Marie Soleng Pettersen Nord-Troms Tilkalling 2 021 24
August Lehn Vesterålen Familie 2 015 21
Benjamin Vatne Inderberg Nord-Troms Fast 2 018 21
Bjørn Andor Hansen Sør-Troms Familie 2 017 66
Bjørn Eirik Eriksen Sør-Troms Fast 2 016 45
Bodil Margrete Lehn Vesterålen Helgeavløser 2 020 70
Damian Szmelter Sør-Troms Fast 2 011 38
Dymytro Burkut Sør-Troms sesong linjerydding 2 021 33
Eline Hansen Ofoten Tilkalling 2 017 19
Eline Sinikka HÄKALÂ Hov Vesterålen Tillkalling 2 021 20
Elisabeth Kristin Arntsen Ofoten Familie 2 021 17
Elisabeth Kristin Arntsen Ofoten Helgeavløser 2 020 16
Elisabeth Skogheim Nord-Troms Familie 2 019 39
Endre Tobiassen Sør-Troms Familie 2 017 50
Erling Magne Karlsen Nord-Troms Tilkalling 2 018 64
Gatis Apinis Ofoten Fast 2 010 39
Gregorz Szmelter Sør-Troms Tilkalling 2 010 61
Gunn-Sissel Giæver Haugland Nord-Troms Tilkalling 2 018 28
Halvard Solvoll Vesterålen Familie 2 021 32
Hans Erik Stenseth Nord-Troms Tilkalling 2 019 15
Hans Inge Mortensen Nord-Troms Helgeavløser 2 020 63
Helga Berg Olsen Nord-Troms Helgeavløser 2 020 25
Helga Nordgård Nord-Troms Helgeavløser 2 020 68
Ingrid Quili Larsen Nord-Troms Familie 2 021 18
Ivonne Teurlimgs Ofoten Familie 2 015 46
Jakob Berg Olsen Vesterålen Helgeavløser 2 020 31
Jan Ove Bendiksen Sør-Troms Familie 2 021 43
Janusz A Jaremko Sør-Troms Fast 2 009 56
Jaroslaw Piotr Bakowski Vesterålen Fast 2 009 47
Jens-Olav Brenna Hansen Vesterålen Tilkalling 2 019 14
Johana Goutaro-Dekeyser Nord-Troms Familie 2 019 18
John-Olav Johansen Svorkmo Ofoten Helgeavløser 2 021 16
Josef Szmagaj Vesterålen Fast 2 015 50
Julian Johnsen Sør-Troms skoleelev/helgavløser 2 021 18
Katarina Niva Nord-Troms Familie 2 021 38
Kelly Ann Roller Nord-Troms Familie 2 020 33
Kenneth Skogheim Nord-Troms Familie 2 019 35
Kim Johansen Sør-Troms Skoleelev/helgavløser 2 021 18
Kirsti Merete Hansen Vesterålen Helgeavløser 2 021 58
Lars Lønskog Vesterålen Tilkalling 2 015 43
Leszek Stanisl Pazola Sør-Troms Fast 2 011 48
Lukas Mortensen Vesterålen Helgeavløser 2 021 18
Lukasz Kutarba Sør-Troms Fast 2 013 33
Lukasz Szmagaj Vesterålen Tillkalling 2 021 21
Magnus Hjalmar Nikolaisen Nord-Troms Fast 2 018 19
Marcin Kwiatkowski Vesterålen Tilkalling 2 021 38
Mari Elise Stenseth Nord-Troms Tilkalling 2 020 22
Marit Olsen Sør-Troms Helgeavløser 2 013 33
Maritta Hannele Partio Nord-Troms Helgeavløser 2 020 37
Marius Heimkjær Nord-Troms Familie 2 018 20
Mariusz Gonczewski Sør-Troms Fast 2 017 46
Martin Oppervoll Isaksen Nord-Troms Helgeavløser 2 018 18
Natalia Szmelter Sør-Troms Kursholder 2 015 38
Nikolai Olsen Vesterålen Helgeavløser 2 021 13
Oddgeir Mosli Nord-Troms Helgeavløser 2 018 73
Ola Berg Olsen Nord-Troms Tilkalling 2 020 29
Olav Andreas Arntsen Ofoten Tilkalling 2 015 20
Oleksandr Kovalchuk Vesterålen Fast 2 017 36
Oliver Bendiksen Sør-Troms Familie 2 020 17
Petter BA Rølland Sør-Troms Tilkalling 2 021 19
Petter Hokland Ottestad Sør-Troms Tilkalling 2 020 23
Petter Olsen Vesterålen Helgeavløser 2 020 15
Piotr Andrzej Pieczatkiewicz Vesterålen Fast 2 009 48
Ragnhild Hjelle Vesterålen Familie 2 021 24
Ragnhild Kjøsnes Sør-Troms Tilkalling 2 021 39
Sigrid Helene Arntsen Ofoten Helgeavløser 2 020 26
Sigurd Hjelle Vesterålen Familie 2 021 16
Silje Vatne Nord-Troms Tilkalling 2 019 15
Simon Henriksen Vesterålen Helgeavløser 2 021 14
Sindre Furuseth Nord-Troms Helgeavløser 2 021 20
Sirisak Nicholas Sør-Troms Helgeavløser 2 018 25
Sivert Dahl Hansen Vesterålen Helgeavløser 2 021 15
Slawomir Dombrowski Vesterålen Sessong 2 013 51
Stian Brenna Hansen Vesterålen Tilkalling 2 015 19
Stig Rune Jensen Nord-Troms Helgeavløser 2 020 35
Sverre Hjelle Vesterålen Familie 2 021 18
Taras Reshetnik Vesterålen Sesong 2 019 33
Terje Hilling Ofoten Tilkalling 2 021 65
Thomas Solstad Nord-Troms Tilkalling 2 018 44
Tine Lingrasmo Nord-Troms Fast 2 018 36
Torbjørn Jensen Nord-Troms Tilkalling 2 019 67
Trygve Alexander Forsgren Ottestad Sør-Troms Familie 2 021 15
Trygve Johan Soules Lund Nord-Troms Tilkalling 2 020 28
Trygve Ottestad Sør-Troms Familie 2 021 55
Ulrikke Hansen Ofoten Helgeavløser 2 020 20
Vidar Eriksen Sør-Troms Tiltak 2 016 59
Vidar Kristiansen Vesterålen Helgeavløser 2 020 28
Vygandas Senavaitis Nord-Troms Fast 2 018 35
Ziga Kosir Vesterålen Fast 2 017 27
Øyvind Grunnvåg Nord-Troms Familie 2 021 34